Nov 102009

.

Umywalka nadblatowa Latus 302

Kamienna umywalka Latus- Lux4home.pl

Rozmiary umywalek (cm):
40 x 55 x 13

Dostępna z materiału:
– piaskowiec
– marmur (na zdjęciu marmur yellow) (z 5 odcieniami (zdjęcie niżej))
– onyx

.

.

Wiedza i doświadczenie producentów Lux4home pozwala oferować produkty wyjątkowej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest model umywalki kamiennej Latus 302. Zamawiane od 7 lat przez właścicieli apartamentów i rezydencji w USA, trafiają teraz na rynek Europy i Rosji.
Decyzja o zakupie ręcznie produkowanych umywalek, wanien, mozaiek czy płytek z kamienia naturalnego powoduje, że każda łazienka i część domu staje sie wysublimowanym miejscem, opartym na głębokiej harmonii z naturą.

Czas poświęcony na selekcje bloków kamiennych, ręczną pracę przy obróbce kamienia, kunszt i precyzja oraz  końcowy efekt, którym są niniejsze niepowtarzalne umywalki pozwalają nazywać je pewnego rodzaju dziełami sztuki. Przyciągają wzrok i ciągle budzą nieodparą chęć dotknięcia ich u każdego korzystającego z łazienki…

.

*Każda umywalka z marmuru dostępna w odcieniach: Bali green, Czarny, Szary, Kremowy, Żółty
**Otwory w umywalkach wg. standardów europejskich.

kolory marmuru Lux4home.pl

.

Na stronie www.Lux4home.pl w dziale “O Firmie” oraz “Produkty” przedstawione są wszystkie informacje na temat jakości, kunsztu, bezpieczeństwa tych kamiennych umywalek. Aby szybko skontaktować się z Lux4home wystarczy wybrać zakładkę Kontakt w tej galerii.