Nov 092009

.

Umywalka nablatowa z kamienia Gratia 306

Piękne umywalki onyx, piaskowiec, marmur- Lux4home.pl

Rozmiary umywalek (cm):
45 x 35 x 20

Dostępna z materiału:
– piaskowiec
– marmur (z 5 odcieniami (zdjęcie niżej))
– onyx (na zdjęciu)

.

.

.


Umywalki z kamienia naturalnego Gratia 306 kształtem przypominają przecięty walec. W porównaniu z np. modelem Zen to bardzo głębokie umywalki montowane zazwyczaj w łazienkach restauracji, ośrodków SPA i hoteli. Jest to jeden z trudniejszych do wykonania modeli umywalek, gdzie po wydobyciu odpowiedniego bloku kamienia należy ręcznie wydobyć z niego powyższy kształt uwzględniając idealne wymiary, gładkość oraz konty. Umywalka ta pasuje do mocno indywidualnych wnętrz luksusowych łazienek zwracając na siebie uwagę bez względu na miejsce w którym zostaje ustawiona.

Lux4home jako dodatki do każdej umywalki oferuje ponad 911 modeli płytek kamiennych, mozaiek z otoczaków, marmurów, dywanów z kamyczków oraz wanien z kamienia, które nie mogą zostać wstawione do każdej łazienki ze względu na swoją wagę.

.

*Każda umywalka z marmuru dostępna w odcieniach: Bali green, Czarny, Szary, Kremowy, Żółty
**Otwory w umywalkach wg. standardów europejskich.

kolory marmuru Lux4home.pl

.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat umywalek z kamienia, mozaiek kamiennych i innych eksluzywnych produktów z kamienia naturalnego uzyskać można na stronie www.Lux4home.pl lub kontaktując sie mailowo – adres w zakładce kontakt tej stronki.