Nov 092009

.

Umywalki nadblatowe z kamienia Semper

.

umywalki onyx marmur i piaskowiec- Lux4home.pl

Rozmiary umywalek (cm):
43 x 43 x 12

Dostępna z materiału/kamienia:
– piaskowiec
– marmur (na zdjęciu marmur cream)
(w 5 odcieniach)(zdjęcie niżej))
– onyx

.

.

Klasyczny kształt umywalki z kamieni i modelu Animus 301 z kolekcji Lux4home cieszył się do tej pory uznaniem w wyposażeniu łazienek hotelowych, SPA, łazienek w restauracjach oraz dworkach i pałacykach w Polsce i Europie Zachodniej. Mimo iż model ten wykonywany jest w jednym rozmiarze możliwość wykonania tej umywalki w jednym z 3 kamieni oraz 5 odcieniach marmuru daje gwarancję niespotkania tej umywalki w pierwszej, lepszej łazience.

Tak jak wszystkie pozostałe umywalki i ten model produkowany jest ręcznie z jednego bloku kamienia. Wykonywany na zamówienie daje gwarancję iż postawione obok siebie dwie umywalki będą w podobnym odcieniu kamienia, gdyż będą pochodzić z tego samego pokładu wydobywczego. Każda z umywalek cechuje się precyzyjnym wykonaniem wynikającym z kunsztu indonezyjskich rzemieślników bo przeznaczona jest do wnętrz które mają zachwycać.

.

* Otwory w umywalkach wg. standardów europejskich.
** Każda umywalka z marmuru dostępna w odcieniach: Bali green, Czarny, Szary, Kremowy, Żółty

kolory marmuru Lux4home.pl

.

Wiele dodatkowych informacji na temat umywalek z kamienia naturalnego, mozaiek kamiennych i płytek z kamienia dostępnych jest na stronie www.Lux4home.pl

Dane do kontaktu z Lux4home zamieszczone zostały też w zakladce kontakt tej strony.