Wanny kamienne

Wanny kamienne Lux4home zachwycają, budzą uznanie i wszystkie zostały ręcznie wytworzone w Indonezji. Praca nad jednym modelem trwa około 1 miesiąca. Wbrew pozorom nie są zimne! Kamień wstawiony do wnętrza przejmuje temperaturę w nim panującą, nalana do wanny ciepła woda nie ochładza się tak szybko jak w przypadku wanien ze sztucznych materiałów.

Wanny z kamienia naturalnego nie nadają się jednak do każdego wnętrza łazienki. Ze względu na swoją wagę (od 500 do 2000 kg) powiększoną zawsze o ciężar wody i osoby się w niej znajdującej nadają się jedynie do wnętrza łazienek znajdujących się na parterze lub specjalnie wcześniej wzmocnionym stropie. Wstawione jednak do wnętrza trwale zdobią go czyniąc salon kąpielowy iście królewskim i wyjątkowo ekskluzywnym pomieszczeniem.

Wnętrza łazienek

Wnętrza Kamienne wanny

Kamienna wanna

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Poznając Wasze oczekiwania związane z wnętrzami łazienek, salonów kąpielowych, wnętrzami SPA czy sauny łatwiej i wspólnie z Państwem będzie nam dobrać takie produkty z kamienia nturalnego, które będą zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Zapraszamy także do zapoznania się prawdopodobnie z największą kolekcją kamiennych umywalek. Wszystkie zostały ręcznie wykute w Indonezji i spełniają wszystkie europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Wśród nich znajdą Państwo: umywalki marmurowe, umywalki z onyxu, umywalki z kamienia rzecznego, umywalki z otoczaków, umywalki z piaskowca, umywalki wolno stojące, umywalki nablatowe, umywalki nietypowe i wiele innych inspiracji do wyposażenia łazienki. Jesteśmy liderem na rynku europejskim w dostarczaniu naturalnych produktów z kamienia naturalnego.